Order Process

Hafta Sonu Siparişleri

Cumartesi, pazar veya resmi tatil günleri yapılan siparişler tatil gününden sonraki ilk iş günü işleme alınarak sevkiyat yapılacaktır.


Yurtdışı Siparişleri

Sitemizden yurtdışı ve KKTC' ye sipariş verilememektedir.


Siparişin Faturalandırılması

Faturanız teslimat adresiniz esas alınarak siparişinizin içinde gönderilecektir. Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde yapılacak olan alışverişlerde, liste fiyatlarına KDV dahildir ve faturalandırma da KDV dahil olarak yapılır. Türkiye Cumhuriyeti sınırları dışından yapılacak alışverişlerde, ilgili ülkenin vergi yasaları geçerlidir. Teslimat sırasında ulusal ya da yerel otoriteler tarafından belirlenmiş ek vergiler ortaya çıkabilir.


Sipariş Nasıl Verilir?

Her ürünün yanındaki "Sepete Ekle" düğmesini tıklayarak sipariş verebilirsiniz. Siparişlerinizi alışveriş sepetinizde biriktirebilir, adetlerini değiştirebilir ya da bazılarından vazgeçebilirsiniz. Alışveriş sepetinizden çıkartmak istediğiniz ürünlerin adetlerini sıfırlamanız gerekir. Bu işlemden sonra "Yeniden Hesapla" düğmesine basarak alışveriş sepetinizin son durumunu görebilirsiniz. Sepetinizdeki ürünler kesin sipariş anlamına gelmez. Ancak "Satın Alıyorum" düğmesini tıkladıktan sonra satın alma işlemi başlar.


Alternatif Alıcı Bilgileri

Sitemizden verdiğiniz siparişlerde, "Teslimat Bilgileri" kısmında "Yeni Teslimat/Fatura" kısımları dikkatle doldurulmalıdır. Siparişlerinizi, belirlediğiniz alternatif alıcıların ancak kimlik ibrazı karşılığında teslim alabileceğini unutmayınız.


Kargo Ücretleri

Siparişlerinizde kargo bedeli sistem tarafından otomatik hesaplanacaktır.