Delivery Process

Adres Bilgileri

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres ve telefon bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Üyelik işlemleri sırasında bildirdiğiniz adres ile siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz adres farklı ise sipariş formunu doldururken bu konuya dikkat ediniz.


Hatalı / Eksik Teslimat

Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz.


Siparişim Ne Zaman Ulaşır?

Sitemizden alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliği için siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme / fatura bilgilerinin kontrolü gerçekleşmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme / fatura bilgilerinin doğruluğunun banka tarafından onaylanması gereklidir. Onayın sağlıklı olarak alınması halinde, Gaziantep dışından Pazartesi, Salı ve Çarşamba günleri 15:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir.. Siparişleriniz kargoya teslim edildikten sonra Gaziantep içine en geç 2 iş günü, Gaziantep dışına en geç 3 iş günü içinde ulaştırılacaktır.

İstanbul ve Ankara siparişleri ekspres hizmet ile gönderilebilmektedir. Cumartesi haricinde, haftanın her günü saat 15:00'e kadar verilen siparişler, ertesi günü teslim edilmektedir.

Türkiye Cumhuriyeti sınırları dışından verilen siparişlerde, size gönderilen takip numarası ile siparişinizin durumunu kontrol edebilirsiniz.